KOTI

KASLOG OY

Ratakaari 11

27500 KAUTTUA

Sähköpostilaskut: paula.ekroth@kaslog.fi

SUOMI

 

Matti Hiltula, Toimitusjohtaja, myynti

matti.hiltula@kaslog.fi
+358 40 146 4112

Kari Aaltonen, Suunnittelupäällikkö, varaosat

kari.aaltonen@kaslog.fi
+358 40 146 4113

Tapani Mönkkönen, Hallituksen puheenjohtaja

tapani.monkkonen@kaslog.fi
+358 400 222 649

Petri Salmela, Tuotantopäällikkö

petri.salmela@kaslog.fi
+358 400 330 611

Paula Ekroth, Taloushallinto

paula.ekroth@kaslog.fi
+358 40 844 1182

OTA YHTEYTTÄ

ETELÄ-KOREA
Nostosiirtovaunut ja konttimoverit

Bokook Corporation 
#805 Namkwang Centlex
301 Bupyeong-daero (Cheongcheon-dong)
Bupyeong-gu, Incheon 21315, Korea

Tel: +82-32-363-3366 ~ 8
Fax: +82-32-363-3369
Mobile: +82-10-6337-6057
Email: bokook@bokook.kr

USA
Nostosiirtovaunut ja konttimoverit

JB-Protech, Inc.
310 US Hwy 80
Gladewater TX, 75647, USA

Tel: +1 903 291 9100
Fax: +1 903 291 9200

Attn. Juhani Lakanen
Mobile: +1 903 806 0405
Email: juhani.lakanen@jbprotech.com

HOLLANTI / Henkilönostimet

Eurosupply Hoogwerksystemen B.V.
Oostelijke Randweg 16
4782 PZ   MOERDIJK
Havennr. M049
Nederland 

Tel: +31 (0)168 329331
Fax: +31 (0)168 327730
Email: info@eurosupply.net

TANSKA / Henkilönostimet

Danilift A/S
Søndergaarden 34
9640  Farsø

Tel: +45 98 63 15 99
Email: info@danilift.dk

© 2020 by KasLog